Deníček takové normální ženské...

pátek 1. srpna 2014

PROČ SE ZABÝVÁM LIFTAGEM?

Odpověď je v tomto videu: http://www.youtube.com/watch?v=e8uY2Z9cPtg (najděte si 20 minut na jeho zhlédnutí)
I pro mě to zprvu bylo sci-fi, než mi došlo, že situace je neudržitelná. Nejen na silnicích, ale i všeobecně ve vztahu nás lidí k naší planetě, k životnímu prostředí. A jako správná „naivní optimistka“ věřím, že v horizontu 5 let musí dojít k radikální změně v našem přístupu, myšlení, postoji… (první vlaštovky už se objevují a strhávají ostatní – Martin patří mezi ně)
Jestli Vám také není lhostejné, co se kolem nás děje a chcete malinko pomoci. Stačí opravdu málo:

První krůček na cestě k lepší mobilitě v projektu Liftago je zefektivnit, zpřístupnit a zkvalitnit taxislužbu.

Pokud aspoň občas jezdíte taxíkem, stáhněte si zdarma do svého mobilu aplikaci Liftago Taxi:
http://www.liftago.com/cs/app/install/taxi/+KJPYj, používejte ji a šiřte o ni povědomí dál…

V ČEM JE LEPŠÍ SI OBJEDNAT TAXÍKA PŘES APPKU, NEŽ SI HO NORMÁLNĚ ZAVOLAT?
 • V aplikaci na mapě vidíte, kde se zrovna ve vašem okolí nachází taxíky (tj. jaký bude jejich dojezdový čas)
 • Víte, v jakém autě pojedete (značka, typ, barva, případně i foto auta či řidiče)
 • Můžete si zadat speciální požadavky (platba kartou, dětská autosedačka, převoz zvířete, objemného zavazadla…)
 • A hlavně vidíte předem, kolik bude vaše jízda stát
 • Na mapě máte zobrazenou trasu a vidíte, zda s vámi nedělá řidič okružní jízdu po městě
 • Možnost hodnocení taxikářů – oceňte ty spolehlivé, férové a příjemné a naopak upozorněte na ty špatné
 • A především aplikace je globální – nejen v rámci ČR, ale postupně se expanduje do dalších zemí, takže 1 stejnou aplikaci můžete používat u vás doma, ale i kdekoli jinde na výletě, služební cestě, dovolené… (Objednat taxík pro vás bude všude stejně snadné)
Pěkná animovaná reklama

Liftago je zatím „v plenkách“, taxíka si můžete zatím objednat jen v Praze a pár dalších městech. Můžete vyčkat, až se i u vás objeví první taxíky Liftago, a nebo se chopit podnikatelské příležitosti, vzít to do svých rukou a už napořád pak získávat provize z každé jízdy:
Stačí oslovit místní taxikáře, povědět jim o myšlence Liftago, doporučit jim stažení aplikace Liftago Driver k nezávaznému vyzkoušení.

JAKÉ JSOU VÝHODY POUŽÍVÁNÍ LIFTAGO PRO TAXIKÁŘE?
 • Přímé objednávky (bez dispečinků)
 • Více zakázek a méně prostojů (jezděte jako dosud a jen v prostojích si zapněte Liftago – díky polohovým službám dostanete zakázku z vaší blízkosti, vyhnete se tak zbytečnému přejíždění z místa na místo)
 • Hodnocení – spokojený zákazník vás kladně ohodnotí a přidá si vás mezi oblíbené (dobré hodnocení vám přinese více zakázek) i vy můžete hodnotit cestující a upozornit tak na ty nespolehlivé
 • Zkvalitnění taxislužby přinese větší zájem o využívání taxi obecně
 • Používání Liftago Driver je zcela nezávazné. Můžete ho používat, kdy chcete, jak často chcete a když budete mít pocit, že vám žádné výhody nepřináší, kdykoli ho můžete jen tak přestat používat. K ničemu se nezavazujete!
 • Stažení a používání je pro vás zdarma, neplatí se žádné paušální poplatky. Platí se zcela konkrétně – malý poplatek za každou zprostředkovanou zakázku (v Praze je to 25,-, v ostatních velkých městech nad 80tis obyvatel 20,-, všude jinde 15,- Kč)
 • Nyní však můžete využít „bezpoplatkové období“ a používat Liftago ZCELA ZDARMA!!!!
 • Pokud se stanete marketérem a budete šířit povědomí o Liftagu dál, část (nebo i celý?) poplatek se vám vrátí zpět ve formě provizí.
 • Liftago se o „své“ řidiče stará, nabízí jim propagační materiály, samolepky do auta s QR kódem, příznivější ceny datového balíčku pro WiFI zdarma ve voze, proškolení o používání aplikace zdarma atd.
Více informací získáte na oficiálních stránkách Liftago
http://www.liftago.com/cs/marketer/+KJPYj (po přihlášení se dostanete do marketingové knihovny, kde jsou k dispozici manuály, prospekty, vizitky, instruktážní videa atd.)
Po taxících přijdou na řadu další aplikace, které pomohou zefektivnit mobilitu: car sharing, spolujízda... atd.
Dá se tím vydělat, ale o peníze tu nejde v první řadě - jde tu o myšlenku  a možnost zcela změnit způsob městské mobility, a tím i stav našich měst (viz věčné zácpy, přeplněná parkoviště, úbytek zelených ploch atd.)  


Půjdete do toho se mnou?

Žádné komentáře:

Okomentovat